טוקיו סנטר - MBK ,בנגקוק

טוקיו סנטר – קניון ה – MBK

MBK סנטר – טוקיו סנטר

טוקיו סנטר, או בשמו הנוסף MBK,  הוא מרכז קניות גדול בבנגקוק (Bangkok) ומהגדולים בתאילנד (Thailand), ואם נהיה יותר ספציפיים שוכן בקרבה לככר סיאם (Siam Square). רק בכדי לקבל מושג עד כמה גדול מרכז הקניות המדובר, נציין כי הקניון מורכב מ-8 קומות אשר בהן יש סביב ה- 2000 חנויות אשר מספקות שירותים שונים למטיילים השונים המגיעים לבנגקוק, חנויות שונות בהן ניתן למצוא ולרכוש מכל הבא ליד, בתי קפה, מסעדות ומגוון מקומות שונים בהם תוכלו להעביר יום שלם (הבחורות המבקרות כאן יכולות גם לחזור ביום שאחריו). ללא ספק מחצית מהכסף אשר יועד לטיול בתאילנד איכשהו בורח מבין האצבעות שמגיעים ל- MBK. מדי יום ביומו עוברים בקניון כ- 100,000 אנשים מתוכם רק שליש הם תיירים, כלומר גם התושבים המקומיים לא מדירים רגליהם מהמקום. היתרון של המקום הוא “התחרות” קיימות לא מעט חנויות אשר מספקות סחורה זהה, השאלה מי תעשה זאת במחיר הזול ביותר במבצע המשתלם ביותר. ניתן למצוא כאן מבצעים והנחות אשר מוזילים מחירים של מוצרים רבים אשר בארץ הייתם משלמים עליהם יותר ואף בסקלת המחירים של תאילנד נחשבים לזולים מאד. ללא ספק, מרגע שנכנסים למרכז מרגישים כי קיימת כאן בהלת קניות ואנשים ממהרים לעבור מחנות לחנות במהירות מסחררת. תופעה. רבים ממשיכים מכאן לקניון המותגים הנמצא ממש ממול – הסיאם סנטר.

טוקיו דיפרטמנט סטור – Tokyu Department Store
הטוקיו דיפרטמנט סטור, או בקיצור- הטוקיו סנטר, הוא אזור המתפרש על 4 קומות, אשר באופן עקבי תמיד הומות אדם המגיעים לרכוש ללא הפסקה. רק כדי שתוכלו להתמצא באזור וכך להיות יותר ממוקדים כשאתם מגיעים לשם.. בקומה הראשונה של הטוקיו סנטר קיימות חנויות נעליים, קוסמטיקה, חנויות של בגדי לבנים. בקומה הבאה, גן העדן לבחורות, מגוון חנויות של בגדי נשים. כמו כן, בקומה זו קיימות גם חנויות לבגדי תינוקות וחנויות צעצועים. בקומה השלישית תוכלו לגלות חנויות לבגדי ספורט, שעונים, בגדים בסגנון שהוא מעט יותר מחוייט והכל באוריינטציה גברית (כי גם לגברים מגיעה קומה משלהם..). בקומה הרביעית והאחרונה של הטוקיו סנטר קיימות חנויות לרכישה ביתית, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה

מרכז המזון – MBK Food Centre
אחרי שמבלים כאן מספר שעות (ומבלים כאן מספר שעות מבלי להניד עפעף..), כדאי לדעת שבקומה השישית של מרכז ה-MBK קיים אזור שלם שכל כולו מוקדש לתעשיית המזון. במילים אחרות, שבו ותאכלו ארוחת צהריים. מחירי המזון הקיימים בקומה זו זולים מאד ומציעים מגוון של מאכלים ביניהם סושי, נודלס, סלטים שונים, מאפיות, קינוחים ועוד מגוון מאכלים שונים, גם הצמחונים יוכלו למצוא את עצמם באזור שלם המוקדש למאכלים צמחוניים. כמובן שגם כאן תוכלו לבחור אם לשבת ולאכול במקום, או לארוז ולקחת את האוכל למקום בו התמקמתם ושם לאכול. אז נחתם ואכלתם, יופי, אתם עוד כאן, יש עוד כמה חנויות שלא הספקתם לראות… לא סתם החבר’ה מכנים את ההסתובבות במקום, טרק הMBK….