קו טאו- קורס צלילה

קורס צלילה בקו טאו

קורס צלילה בקו טאו

 

יש מטיילים שיגידו כי קו טאו (Koh Tao) הוא אמנם אי יפהפה, אשר מגיעים אליו למנוחה במהלך הטיול בתאילנד (Thailand), אך בפועל קו טאו הוא מועדון צלילה אחד גדול.. כאשר מגיעים לקו טאו אי אפשר שלא לשים לב כי קיים מגוון עצום של מועדוני צלילה, ואליהם מצטרפים חנויות צלילה המוכרות את הציוד הדרוש. המחירים בין מועדוני הצלילה השונים זהים אחד לשני, כך שהתחרות ביניהם מבחינת המחיר כמעט ואינה קיימת.. בנוסף לכך, למי שבקיא במחירי השוק לקורסי צלילה, גם בארץ וגם בתאילנד, יגלה כי המחירים בקו טאו מעט יותר יקרים (ככה זה שאין תחרות וכל מועדוני הצלילה משווקים את עצמם באותו המחיר). ללא ספק, התחרות בין מועדוני הצלילה תהיה לפי איכות..

 

בנ’ס דייבינג ריסורט – Ben’s Diving Resort

אצל בנ’ס דייבינג ריסורט מציעים תכנית של לימודי צלילה במים פתוחים,  בעלת קורס PADI עד 5 כוכבים מרמת מתחילים ועד רמה של מקצוענים. במועדון צלילה זה קיימים מגוון מדריכי צלילה, מכל העולם. מועדון צלילה זה נחשב לאחד ממועדוני הצלילה המקצועיים והטובים הקיימים בקו טאו. קיימת אפשרות להשכרת מקום לינה באתר.

 

כתובת: Koh Tao, Suratthani 84280 Thailand

טלפון: 66.7745.6061

          66.7745.6466

          66.1979.8025

דואר אלקטרוני:  bans@amazingkohtao.com

 

קריסטל דייב ריסורט – Crystal Dive Resort

גם באתר זה קיימת סקאלה מגוונת של קורסי צלילה המתחילה מרמת מתחילים (כוכב אחד) ועד לרמה מקצועית יותר. גם כאן קיים קורס PADI. מועדון זה נחשב לאחד המועדונים הותיקים (קיים משנות ה-90 המוקדמות) ואף נחשב למועדון בעל שם מקצועי ומיומן. למי שמחפש את המדריך המקצועי והמיומן, יוכל למצוא אותו גם כאן במועדון זה, בתוך מגוון של מדריכי צלילה מקצועיים אשר ידאגו לבטיחותכם ולכל מחסור במהלך הקורס. במהלך הקורס בקריסטל דייב ריסורט קיימות גם אפשרויות שונות של תוכניות לימוד מיוחדות כמו צלילת לילה וצלילה ממוחשבת. טווח המחירים משתנה בהתאם לקורס אותו תבחרו לעשות. שימו לב כי יש הנחה לסטודנטים.. כך שאם אתם כאלה, הצטיידו בראש בתעודה מזהה.

 

כתובת: Mae Haad, Koh Tao, Thailand

טלפון: 456106 (077)

דואר אלקטרוני: info@crystaldive.com

 

המרכז למטייל תאילנד

דרך המרכז למטייל תאילנד, ניתן להזמין קורס צלילה מקצועי ומהימן אשר יוכל לספק לך את כל אלו בליווי מדריך מקצועי ומהימן לא פחות, ובנוסף לכל אלו, ישראלי. מי שמחפש את העברית בזמן הלימוד, יוכל למצוא אותה כאן. המרכז הישראלי תאילנד מספק קורסי צלילה של כוכב אחד הנמשך 5 ימים, או שני כוכבים (השלמה לכוכב שני) אשר יימשכו שלושה ימים. ניתן אף להזמין קורסים משולבים של שני הכוכבים, אשר יתפרשו על משך שבעה ימים. במהלך הקורס המרכז הישראלי תאילנד דואג לכם למקום לינה מבעוד מועד. לפרטים על קורס הצלילה השונים, ניתן לברר באתר של המרכז למטייל תאילנד.