קופנגן

קופנגן

קו פנגן Koh Phanghan

 

קופנגן הואאי הממוקם במרחק של כ-20 ק”מ מן האי קו סמוי ונחשב לאחד מהפופולאריים ביותר בתאילנד בקרב מטיילים. כיום קו פנגן מוכר למטיילים בעיקר בשל מסיבות הפול מון (Full Moon) המפורסמות שלו, אך מלבד למסיבות ניתן למצוא אי יפהפה, בעל חופים מדהימים, ניתן אף למצוא מספר חופים מבודדים ואף להתרחק מן האזורים המתויירים יותר. כמו כן, יש בו אזורי גידול בעלי צמחיה ענפה ומרהיבה. ניתן אף לצאת מכאן לטרקים בג’ונגלים סמוכים ע”י סיורים שניתן לקחת מן האי. רבים מהישראלים לנים בחוף לילה ביץ’, במלון קוקו האט המפורסם. מידע נוסף קראו כאן באתר, על לינה בקופנגן.

 


אטרקציות בקו פנגן

מסיבות פול מון Full Moon Parties

הפול מון בקו פנגן, אחת הסיבות אשר מטיילים מכל העולם נוהרים אל האי. כפי שכבר ציינו, קו פנגן הינו אי המפורסם במסיבות החודשיות שלו, בליל ירח מלא (יש גם מסיבות בתקופת חצי ירח מלא). מסיבות שנערכות משעות הערב ועד שעות הבוקר. המוני אנשים, מוסיקה טובה, דוכני שתיה ומאכל ואווירה טובה של חופש. ריבוי האנשים המגיעים לכאן, יצריך אתכם להגיע אל האי לא בליל המסיבה, אלא מומלץ להגיע ולהתמקם מספר ימים לפני, בכדי להתמקם במקום בו יהיה לכם נוח. קראו עוד על מסיבת הפול מון בקופנגן.

 

חוף הדרין Haad Rin Beach

חוף הדרין הינו אחד החופים היותר מפורסמים ברחבי קו פנגן בשל המסיבות הנערכות כאן. תיירים ומטיילים מכל העולם מגיעים אל האי הזה על מנת לבלות כאן את מסיבות הפול מון. האי ממוקם באזור החופים הדרומי של קו פנגן. הוא מתחלק לשני חלקים עיקריים חוף השקיעה וחוף הזריחה.

חוף סאנסט (חוף השקיעה) הינו אחד האזורים של חופי האדרין המרובים בתיירים. זהו חוף בו שוכנים רוב המלונות היפים ביותר ובנוסף לכך, הוא בפיתוח בנייה תמידי, בתי מלון חדשים ממשיכים לצוץ עם הזמן. מלבד מלונות ניתן למצוא גם בקתות בעלות מחירים זולים יותר בקרבה לחוף הים. יש לקחת בחשבון כי בתקופת הפול מון (Full Moon) ישנה מגמת עליה במחירים. המטיילים אשר יתמקמו כאן יכלו כי חוף השקיעה הוא חוף יפהפה ומיוחד. כשמו כן הוא, חוף בעל שקיעות מדהימות ומיוחדות. חובה לראות.

 

טונג נאי פאן Thong Nai Pan

כאשר יש ריבוי של מסיבות וריבוי של חופים מתויירים מכל עבר, יש צורך לפעמים למצוא חוף בקצב קצת שונה. טונג נאי פאן הינו שקט, מעט מבודד ויפהפה. יחד עם זאת, הוא לא שומם לחלוטין, ניתן למצוא שם מספר מקומות לינה דיי נוחים, יש מספר פאבים בהם אף ניתן לבלות בלילה והכל במרחק הליכה מן החוף.

 

באן טאי Baan Tai

חוף נוסף אשר אפשר למצוא בו שקט ושלווה, הוא חוף באן טאי, חוף מבודד ויפהפה, אך יחד עם זאת נמצא במרחק של 20 דקות מן האזורים היותר “רועשים”. באזור החוף תוכלו למצוא כפרים קטנים ללון בהם בקרבה לחוף הים. במהלך רוב שעות היום תוכלו לבלות את זמנכם על סירות דיג, לשוט מעט במי הים, לנוח ברביצה על החוף עם קוקוס ביד, או בבריכה במלון שלרוב תשקיף אל חוף הים. ללא ספק שלווה.