סיאם סנטר

סיאם סנטר – Siam Center

במהלך הביקור בבנגקוק (Bangkok) עיר הבירה של תאילנד (Thailand), רוב האנשים משאירים יום או יומיים המוקדשים לקניות לעצמם, לחברים, למשפחה ולכל מי שרק אפשר וביקש מבעוד מועד. קיימים מספר מרכזי קניות בבנגקוק אשר שמם הולך לפניהם, ואם אתם עדיין לא שמעתם עליהם ממישהו שכבר היה שם לפניכם ודאי תשמעו עליהם במהלך השהות באזור. הסיאם סנטר הוא אחד ממרכזי הקניות המוכרים יותר, חלק ממתחם קניות גדול אשר נקרא הסיאם סקוור (Siam Square). ממול הסיאם סנטר תוכלו לראות מרכז קניות נוסף ידוע גם כן, ה- MBK. כאשר תגיעו לסיאם סנטר תבינו כי למעשה, הוא קניון אחד מתוך רצף של שלושה מבני קניונים ענקיים גם כן (סמוך אליו יש את הסיאם פאראגון והסיאם דיסקבארי). בסיאם סנטר קיים היצע רב של חנויות מותגים הידועות בכל העולם כולו. החסרון היחידי של הסיאם סנטר בניגוד לקניונים ושווקים אחרים ברחבי בנגקוק, הוא המחיר. באופן יחסי, המחירים בסיאם סנטר יקרים יותר ואם אתם מתכננים לחסוך כסף על קניות, כאן לא יהיה המקום המתאים. יחד עם זאת, להסתובב ולהתרשם אף פעם לא מזיק. וכן, גם לבזבז מדי פעם זאת אפשרות..

מבנה הסיאם סנטר, הוא ממרכזי הקניות היותר ותיקים הקיימים בבנגקוק, הוא נבנה בשנת 1976, מה שלא מונע ממנו להיות מתוחזק ולהתעדכן עם חלוף השנים. הוא עבר שיפוצים שונים מספר פעמים, אחת מהן היתה בשנת 1995, לאחר שריפה שהתפשטה בקניון. מבנה הקניון עצמו מורכב מ- 4 קומות וכ- 300 חנויות שונות. כמו כן, הוא מציע גם מגוון רב של מסעדות ובתי קפה בהם אפשר לנוח בין חנות לחנות (יש שיטענו כי קניות זאת מטלה מעייפת למדי והמנוחה הכרחית). האווירה במקום תמיד מלאת חיים וצעירה, עד כדי כך שתמיד תשמעו מוסיקה ברקע ולא מעט מותגים בעל שם עולמי המופנים לקהל הצעיר. מלבד חנויות בגדים תמצאו כאן גם מגוון חנויות אלקטרוניקה, חנות לגלישה ומוצריה, חנויות בשמים ותכשיטים. כיום גם תוכלו למצוא טרנד אופנתי של סלוני קוסמטיקה ברחבי הקניון. היצע מגוון כבר אמרנו?

מתחם האוכל בקניון, בהתאם לאווירת הסיאם סנטר כולו, גם הוא מצוי באוירה הומה אדם ותוססת. המתחם מציג שפע של מסעדות בעלי סגנונות מאכל שונים. אוכל תאילנדי, סיני, יפני, קוריאני איטלקי הם רק חלק ממה שתוכלו למצוא כאן. גם המטיילים הצמחוניים יוכלו למצוא כאן את ארוחת הצהריים שלהם עם מגוון ארוחות צמחוניות. כמו כן, יש כאן מיצים, שייקים וגלידות לקינוח הארוחה.

חובבי הסינמה וסרטי הקולנוע לצערינו, לא ימצאו כאן את מבוקשם, אך החדשות הטובות הן שבשביל לצפות בסרט כל שעליהם לעשות הוא לעבור לקניון הסמוך, הסיאם פרגון (Siam Paragon) שם מוצגים שפע של סרטים בשעות שונות של היום.