מסיבת חצי ירח, קופנגן, תאילנד

מסיבת חצי ירח

מסיבת חצי ירח – Half Full Moon Party

מטיילים רבים שמען על קופנגן, האי המפורסם וידוע במסיבות הפול מון (Full Moon) שלו. מסיבות הדורשות מכל מטייל הרוצה להגיע לאזור בתקופה זו, להתארגן בהתאם ולהזמין מקומות מראש, בדרך כלל יש צורך ב-5 ימי מינימום. וכמובן, תמיד להיות מוכן למצב בו האי יהיה מלא במטיילים…

אז אם גם אתם נמנים עם המטיילים אשר שמעו על המסיבות המפורסמות ורוצים לקחת בהן חלק, אבל תאריכי המסיבה לא מסתדרים לכם עם מסלול הטיול אותו תכננתם.. ומה לעשות שבדיוק בליל הירח המלא אתם לא תהיו בקופנגן.. אל דאגה, יש פתרון. מסיבות חצי ירח, או ה”האף מון“.. כן, כן, כמו שיש מסיבות הנערכות פעם בחוש בליל ירח מלא, קיים קונספט מעניין של מסיבות אשר נערכות פעמיים בחודש שבוע אחד לפני שהירח מלא ושבוע אחד אחרי שהירח מלא. פתרון מעולה!

 

אז נשאלת השאלה, מה בעצם קורה כאן.. האם המסיבות זהות למסיבות הירח המלא.. כמות האנשים.. האם צריך להזמין גם בתקופת חצי הירח המלא מקומות מראש..

אז הנה, קצת מידע אף פעם לא הזיק. מסיבות חצי הירח נערכות גם הן בקופנגן שבדרום תאילנד. גם במסיבות חצי הירח אתם יכולים להיות בטוחים כי תהיו נוכחים במסיבות פרועות ושמחות עד אור הבוקר, עם מיטב המוסיקה, מיטב הדי ג’ייס, רחבה מעולה, מגוון בארים עם שתייה קלה, שתייה חריפה ודוכני אוכל. ממש כמו במסיבות הירח המלא, תגלו כי המקום מעוצב בצורה זהה, אורות צבעוניים, מסכים ענקיים, מופעי אש. לא חוסכים באמצעים בשביל להכניס אתכם למצב רוח המתאים, במילים אחרות, במקום קיימת אותה אוירה מסיבתית וחגיגית כמו בתקופת הירח המלא. ההבדל העיקרי בין מסיבת הירח המלא, למסיבת חצי ירח מלא הוא במיקום. בעוד שמסיבות הירח המלא נערכות בהאד רין (Had Rin), מסיבות חצי הירח נערכות בחוף ההאד באן טאי (Had Ban Tai). מדובר ברצועת חוף יפהפייה, בעלת נוף מדהים במיוחד בזמן השקיעה.

 

האם להזמין מקומות מראש למסיבת חצי ירח?

בדרך כלל בתקופת מסיבת ההאף מון המקום מעט פחות עמוס, תפוסת האנשים הקיימת במסיבות האלו פחותה מכמות האנשים המגיעים למסיבות הירח המלא. בסופו של דבר יהיו מטיילים אשר למרות הכל יעדיפו להגיע למסיבות הירח המלא.. עובדה  זו יכולה להוות יתרון למטיילים אשר נרתעים מצפיפות.. אך שימו לב, הכל יחסי, אמנם מסיבות חצי הירח פחות עמוסות, אך אין זה אומר שלא מגיעים אליהן כמות גדולה של מטיילים. כמו כן, אם אתם מתכננים להגיע למסיבות הללו, לעיתים יש ולעיתים אין צורך להזמין מקומות לינה מראש, לא בהכרח קיימת עקביות.. אנחנו מציעים שלא תיקחו את הסיכון.. תמיד טוב להזמין מקום מראש, אם לא יועיל בטח שלא יזיק.. ובטח שעדיף לשריין מקום מראש מאשר להסתובב מגסטהאוס לגסטהאוס בתקווה למצוא מקום..