שדה התעופה בקו סמוי, תאילנד

טיסות לקו סמוי

טיסות לקו סמוי

טיול לקו סמוי תמיד יהווה נופש אטרקטיבי, לא משנה באיזה שלב אתם בחיים.. אחרי הצבא, אחרי הלימודים, סתם קופצים לאיים לחופשה קטנה.. קו סמוי הוא אי בו תמיד תוכלו ליהנות, לנוח ולטייל. אז אם אתם מתכננים להתחיל את הטיול בתאילנד באזור האיים הדרומי ופניכם מועדות אל האי היפהפה השלישי בגודלו קוסמוי (או כפי שהתושביים המקומיים נוהגים לקרוא לו, סמוי), הנה כמה פרטים לגבי דרכי ההגעה דרך טיסה מהארץ, עם אילו חברות תעופה ניתן לטוס, טווחי מחירים קיימים ועוד מידע נוסף שיכול להועיל לתכנון הטיסה.

אילו חברות תעופה טסות לבנגקוק?  (משם תמשיכו לקו סמוי…)

כיאה למקום שמאד מתוייר בקנה מידה בינלאומי, קיים מגוון אפשרויות של חברות תעופה המספקות שירותי טיסה ליעד זה. ניתן לקחת טיסות לבנגקוק דרך חברת התעופה הישראלית אל על (El Al). כמו כן, קיימות מספר חברות תעופה בינלאומיות נוספות דרכן ניתן להגיע לבנגקוק, כמו תאי איירוויס ( Thai Airways), אוסטריין איירליינס (Austrian Airline), איירוסוויט איירליינס (Aerosweet Airlines), רויאל ג’ורדניין (Royal Jordanian) וטורקיש איירליינס (Turkish Airlines). נוחתים בבנגקוק וממשיכים בטיסה נוספת אל קו סמוי. פשוט עוברים לטרמינל הפנים- ארצי ולוקחים טיסה נוספת של כ-50 דקות, עם בנגקוק איירווייז, או תאי איירווייז.

טיסה עם בנגקוק איירווייז מבנגקוק לקו סמוי
תשכחו כל מה שחשבתם על טיסה  במטוס קטן יחסית… אז אכן, המטוס די קטן (כמו זה שמשמש כאן בארץ לטיסה לאילת) אך הוא ממש מפנק! השירות מצויין, המטוסים חדישים ואף זוכים למיני חטיפים בזמן הטיסה לקו סמוי.

מה מחיר כרטיס טיסה לבנגקוק עם המשך לקו סמוי?

אזור האיים בכלל וקוסמוי בפרט הוא יעד שמתוייר רוב ימות השנה. יחד עם זאת, תמיד יש תקופות במדינה שלנו בהם המטיילים הישראלים נוהרים לקחת חופשה. וודאי תשימו לב כי בתקופות כאלו המחירים משתנים ועולים. מחירי הטיסה לקוסמוי ינועו בטווח של 1100- 1400 דולר. כרטיסים מוזלים יותר תמצאו בדילים של הדקה ה-90, או על ידי הזמנה מבעוד מועד, תקופה ארוכה מראש. ואם כבר דיברנו על עונות מומלצות לטיול, טיפ קטן, עדיף לטוס לאזור האיים הדרומיים בתקופה של חודשים ינואר – יוני, אז זאת העונה היבשה, כך תוכלו להימנע מהמונסונים הנפוצים באזור האיים הדרומיים בתקופות העונה הגשומה.

מה משך זמן טיסה משוער תל אביב- בנגקוק- קו סמוי?

הטיסה לבנגקוק נמשכת בין 9-11  שעות, ללא התייחסות לעצירות הביניים. בכל עצירה משך הזמן בו מחכים יהיה אחר.. בחלק מן היעדים הזמן בו תחכו לטיסת ההמשך יכול להיות ארוך מאד ובחלק מהיעדים הזמן בו תחכו יהיה קצר יחסית. כשתנחתו בבנגקוק תדרשו לעבור לטרמינל הפנים ארצי של תאילנד ותמריאו לטיסה של 50 דקות היישר לקוסמוי!