טיול ג'יפים בצפון תאילנד

טיול ג’יפים בצ’אנג מאי

טיול ג’יפים באזור צ’אנג מאי

טיול הג’יפים באזור צ’אנג מאי הוא אטרקציה בפני עצמה, אשר כל מטייל המגיע לכאן לא מפספס וממהר לעבור. הטיול נמשך 4 ימים באזור הצפוני של צ’אנג מאי. חשוב לציין כי כאשר סוגרים בסוכנות חבילה של הטרק הם דואגים לרכב, כך שאין צורך בהשכרה באופן עצמאי. כמו כן, אל הג’יפ מתלווה מדריך. בכל טיול שיוצא צריכים להיות בג’יפ 4 אנשים. חובבי הנהיגה ובמיוחד נהיגת השטח ישמחו לגלות כי הנהיגה תהיה נחלת חלקכם, המדריך יכוון, ייקח אתכם במסלול המקובל וכמובן ויסביר מה רואים בדרך. כאמור, המסלול הוא דיי קבוע כך שלא צפויות להיות הפתעות מיוחדות ובכל יום עוברים מקומות מסוימים ורואים דברים אשר קבועים מראש.

ביום הראשון של הטיול נוסעים צפונה, אל הקצה הצפוני ביותר של תאילנד. מי שעוד לא עבר את חווית הצפייה במופע הפילים יזכה לה כעת, מי שכבר חווה, ייאלץ לצפות בשנית. בהמשך מתווספת לחוויה רכיבה על פילים במסלול שכולל מעבר בג’ונגל ואף בנהרות. עוברים ביקורים בחוות שונות כמו חוות הזוחלים וחוות הסחלבים, תצפו בעוד כמה מופעים של קופים ושל נחשים עד שתגיעו אל נקודת העצירה של היום הראשון, היא פאי. בפאי, מתארגנים ללינה בגסטהאוס מפנק עם מעיינות חמים. כל הג’יפים מגיעים לאותו הגסטהאוס, כך שאם אתם חבורה גדולה כולכם תיפגשו כאן. ואם לא, הזדמנות טובה להכיר אנשים חדשים. ביום השני הכיוון הכללי של הנסיעה יהיה לכיוון מה הונג סון. בדרך עוברים במערת נטיפים, שבטי הרים, הזדמנות נהדרת להכיר תרבות, ותבקרו במפלים. עד שתגיעו אל יעד הלינה. ביום השלישי נוסעים עם הג’יפים שבט ארוכות הצוואר ואוזניים המפורסם, עוברים דרך עוד מפלים אשר בהם ניתן לעצור ולהשתכשך במים. כמו כן, יש שיט על רפסודת במבוקים (הזדמנות טובה להרגיש כמו האקלברי פין), ועוד באותו היום שמים פעמיכם עם הג’יפים חזרה לכיוון הגסטהאוס בו ישנתם בלילה הראשון, שם תבלו גם את הלילה השלישי. כפי שהבנתם, כיוון הנסיעה יהיה חזרה אל יעד היציאה צ’אנג מאי.

סוכניות נסיעות המוציאות טיולי ג’יפים באזור צ’אנג מאי- טאנה, רד בריק
כיאה לאטרקציה תיירותית אשר מטיילים נוהרים אליה, יש לא מעט סוכנויות תיירים אשר מוציאות המוני טיולים בכל יום. קיימות שתי סוכנויות אשר לקיחת הטיול דרכן היא מומלצת, רבים אף מזמינים את הטיולים מהסוכנויות השונות שברחוב הקוואסן שבבנגקוק.

טאנה
האחת היא סוכנות טיולים טאנה (Thana Adventure). המחיר שהיא מציאה נע סביב ה-4500 באהט לאדם. חבילת הטיול כוללת אוכל לכל הימים, מקומות לינה, כניסה לכל האתרים שעוברים בדרך ומדריך. למעוניינים ליצור קשר מראש, כתובת הדואר האלקטרוני של הסוכנות:info@ThanaAdventure.com  

רד בריק
סוכנות טיילים נוספת, פופולארית לא פחות היא הרד בריק Red Brick Adventure, הכוללת עסקה שהיא גם בשווי של כ- 4500 בהאט לאדם. העסקה תכלול תנאים דומים מאד, ארוחות, בקבוקי מים ללא הגבלה, מקומות לינה, כניסה לכל האתרים ומדריך. מטיילים אשר רוצים ליצור קשר מבעוד מועד עם הסוכנות יוכלו לעשות זאת בדואר האלקטרוני: info@redbrickadventure.com.

יוצאים לטיול ג’יפים בצפון תאילנד!