הקשר הישראלי, בנגקוק, תאילנד

הקשר הישראלי

הקשר הישראלי – UTC

ללא ספק כאשר מגיעים לטיול בחו”ל לא משנה היכן יהיה, תמיד נוח וטוב שקיימת נקודה בה אתה יודע שתמיד תוכל לקבל בה מידע ועזרה ואם אפשר שיהיה בעברית. הקשר הישראלי היא סוכנות נסיעות בבנגקוק ( Bangkok) בתאילנד (Thailand), אשר מספקת את הצורך הזה. הסוכנות היא בית עסק ישראלי ועם השנים הפכה להיות אחת מנקודות המפגש העיקריות למטיילים ישראלים. כיום זוהי סוכנות מאד מוכרת ברחבי בנגקוק. כמקום כזה הוא מספק מגוון של שירותים אשר מסייעים למטייל המגיע, וגם למטייל שכבר נמצא באזור כמה ימים ורוצה למצוא מקום שאפשר לשבת עם חברים ישראלים (למרות שמטיילים ישראלים אפשר למצוא בכל מקום..).

 

שירותים קיימים בקשר הישראלי- בנגקוק
כאמור, הקשר הישראלי תאילנד היא נקודה המספקת מגוון שירותים למטייל הישראלי. בין השירותים הקיימים תוכלו למצוא כאן אינטרנט בעברית, שמירת חפצים בתשלום (על בסיס של תשלום לפי יום), מסעדה (איך אפשר בלי מאכלים מוכרים של הארץ- שווארמה למשל..) שיחות טלפון לישראל במחירים מוזלים, חנויות אלקטרוניקה ואופטיקה, וכמובן, אם הזכרנו כי מדובר בסוכנות נסיעות, תמצאו כאן גם משרד נסיעות אשר יספק מידע על האזור, עסקאות משתלמות, מקומות מומלצים שכדאי לבקר בהם וכמובן, לא עוד אנגלית מגומגמת עם מבטא לא ברור, כאן הכל בעברית.

סוכנות הנסיעות מוציאה טיולים, טיסות וכל מה שתרצו:
טיול ג’יפים בצפון תאילנד, צ’אנג מאי, טיול לקנצ’נבורי, פוקט, קופיפי, קופנגן, קו סמוי ועוד ועוד…

כאשר תגיעו לקשר הישראלי, תגלו כי לעיתים מטיילים מגיעים לכאן ללא שום סיבה, בסופו של דבר מדובר במקום בו חבר’ה טובים נפגשים בו ומבלים בהנאה. סך הכל תמיד נחמד לגלות פרצופים חדשים, להיפגש עם פרצופים מוכרים וישנים, לקבל מידע מחבר’ה שכבר טיילו לפניכם והספיקו לחוות מספיק חוויות ולתת המלצות לכיוונים ומקומות שונים במזרח. כמו כן, תגלו כי ניתן לקבל כאן מידע אינפורמטיבי מועיל כמו יעדים שונים, אזורי קניות זולים, מזג אויר באיים השונים בתאילנד, כיצד ניתן להאריך ויזה.. לכל שאלה קטנה יינתן מענה.

מיקום הקשר הישראלי
בכדי להגיע אל סוכנות הקשר הישראלי צריך להגיע אל רחוב קאו סאן, רחוב ראשי ומוכר בבנגקוק, ובסופו ממוקמת הסוכנות. למי שחושש לפספס או אולי ולא ימצא את המקום, אז אל חשש, מעל הקשר הישראלי יש שלט ענק עם אורות ניאון עם אותיות בעברית שכנראה תוכלו לראות מכל נקודה ברחוב הקאו סאן.. חוץ מזה תמיד אפשר לשאול ישראלים שהגיעו קצת זמן לפניכם לאזור, הסבירות שהם יידעו היכן נמצאת סוכנות הקשר הישראלי היא גבוהה מאד. ואם אתם עדיין לא בטוחים ולא מסתפקים בהכוונה של שלט ניאון של הקשר ושל סוכנות המרכז למטייל תאילנד הסמוכה,.. הכתובת המדוייקת: Chakrapong 37 Banglamphu.

טיפ קטן, במידה ואתם מגיעים אל הקשר הישראלי במונית, יש נהגים אשר יותר מכירים את הקאו סאן כבאנגלאמפו  (Banglamphu), כך שאם הנהג לא הבין מהו היעד המבוקש אליו אתם רוצים להגיע, נסו להסביר כי אתם רוצים להגיע לבאנגלאמפו.

ועוד משהו:
את המילה “קווסאן” מבטאים בתאילנד כך: “קאסאן רוד”…kasan rod, כך הם בטוח יבינו.

פרטי התקשרות עם הקשר הישראלי

טלפון: 02-2819181

פקס: 02-3814424

מטיילים המעוניינים ליצור קשר מבעוד מועד מהארץ: 00-66-2-2819181

דואר אלקטרוני: thekesher@gmail.com

למידע נוסף: ביטוח נסיעות