המרכז למטייל בנגקוק, תאילנד

המרכז למטייל תאילנד

המרכז למטייל תאילנד

ברחבי תאילנד קיימים לא מעט גופים המספקים מידע למטיילים המגיעים לאזור. יחד עם זאת, קיימים גם גופים המספקים מידע לא אמין, ואף מקומות בהם יתבצעו מעשי מרמה. המרכז למטייל תאילנד הוא נקודת אינפורמציה מועילה וחשובה הממוקמת בבנגקוק (Bangkok), עיר הבירה של תאילנד (Thailand), אשר הוקמה על ידי ישראלים אשר ומספקים מידע אינפורמטיבי למטיילים. המרכז למטייל תאילנד מספק מגוון שירותים שונים אשר יכולים לסייע למטיילים השונים בכלל ולמטייל הישראלי בפרט במהלך הטיול שלו בתאילנד. בין אם יודעים את המשך הדרך והמסלול שלכם ובין אם לאו, כדאי מאד לעצור שם ולקבל את כל האינפורמציה אשר יכולים לספק. לא יועיל, בטח שלא יזיק.. מטיילים רבים נוטים להיעזר בשירותי המרכז למטייל תאילנד כאשר הם מגיעים לבנגקוק, אך באותה המידה בעודכם מתכננים את הטיול לתאילנד, ניתן גם להיעזר במרכז עוד מהארץ (או מכל יעד אחר בתאילנד בו תהיו- שהוא לא בנגקוק) על ידי כניסה לאתר האינטרנט, כך שתוכלו לתכנן את הטיול בצורה טובה ומקיפה על ידי קבלת מידע אמין ובעברית. כאן רבים מזמינים קורס צלילה בקו טאו.

השירותים הניתנים במרכז למטייל תאילנד
כאמור, המקום מספק שירותים למטייל הישראלי. תוכלו למצוא כאן סוכנות תיירות אשר תספק מידע ודילים שונים על מקומות מומלצים בתאילנד כולה- כאשר השירות ניתן בעברית. קיימת כאן מסעדה המגישה מאכלים ישראלים (למי שמחפש קצת אוכל מוכר) וגם מאכלים מן התפריט המקומי. קיימים כאן גם שידורים חיים מהארץ למי שהתגעגע לערוצים השונים ולתכניות המוכרות. כמו כן, שירות נוסף הניתן כאן אשר מאד יעיל הוא אזור שמירת חפצים ללא תשלום, במידה ורק הגעתם לבנגקוק ואתם מחפשים קצת להתאקלם באזור לפני שאתם גומעים מרחק ברגל ברחבי העיר בניסיון למצוא אכסנייה מתאימה. בנוסף לכך, במידה ותזדקקו לשירותי אינטרנט, תוכלו למצוא אותם כאן בחינם.  שירותי שיחות טלפון מוזלות לארץ, גם הם קיימים כאן.

שעות פעילות – המרכז למטייל תאילנד
המרכז למטייל תאילנד
מאוייש 24 שעות ביממה, בכל ימות השבוע על ידי דוברי עברית. כמו כן, בכל מקרה בו נתקלתם בבעיה ואתם זקוקים למענה, יש לכם שאלות, המרכז למטייל תאילנד דואג לספק עזרה ולתת עצה במידה הטובה ביותר עד כמה שניתן בשפה ברורה ומוכרת.

מיקום המרכז למטייל תאילנד
המרכז למטייל תאילנד שוכן בסמיכות לרחוב קאו סאן (מעבר לכביש אך עדיין בתוך המתחם) במרכז בנגקוק, ממש צמוד לסוכנות הקשר הישראלי. אחד הרחובות המפורסמים באזור. במידה ורק הגעתם ואין לכם מושג כדאי להגיע, תמיד תוכלו לשאול את אחד המטיילים הישראלים, שכבר הגיעו לאזור לפניכם והם כבר יידעו לכוון אתכם. כאשר תגיעו תבחינו בבניין גדול בעל 3 קומות כאשר כל קומה חולשת על תחום אחר. בקומה א’- סוכנות הנסיעות לתיירים ומסעדה. בקומה ב’- קומת התקשורת בה תוכלו למצוא את שירותי הטלפון והאינטרנט. בקומה ג’- קומת שמירת החפצים.

פרטים ליצירת קשר:

המרכז למטייל תאילנד

טלפון: 66-2-2822774/5

פקס:66-2-2822781

אתר אינטרנט: www.lametayel-thailand.com

דואר אלקטרוני: lametayel.th@gmail.com