אטרקציות בקו פנגן

אטרקציות בקו פנגן

קו פנגן, אי יפהפה המוקף במגוון חופים מדהימים ונחשב לאחד מהאטרקטיביים בתאילנד! חלקם צפופים יותר, חלקם פחות, הכל תלוי בסוג החופשה שבא לכם. בכל מקרה, אם חשקה נפשכם בבילוי אמיתי, מסיבות בלילה, רביצה בים בשעות היום.. הגעתם למקום הנכון.
ברוכים הבאים לקו פנגן!

מסיבות הפול מון

גולת הכותרת, הדובדבן שבקצפת של קו פנגן. פעם בחודש בליל ירח מלא, מתקיימת ה-מסיבה שכל אחד המגיע לתאילנד בכלל ולקופנגן בפרט יודע עליה, באזור האד רין ברצועת חוף הסאן רייז. לאורך כל החוף תשמעו מוסיקה בכל מקום. מבעלי פאבים שהוציאו את החגיגה אל מחוץ לפאב, ועד התארגנויות ספונטניות על החוף עם מיטב המוסיקה עד שעות הבוקר. טיפ חשוב, אם אתם מתכננים להגיע לקופנגן בזמן מסיבות הפול מון, חובה להזמין מקום לינה מראש, המקום מפוצץ בתיירים ואם תחכו לדקה ה-90 תמצאו את עצמכם ישנים בשק שינה על החוף..

חוף האד ג’ואן

פינה שקטה בלב אי רועש.. בקו פנגן תוכלו למצוא מספר חופים שקטים ומבודדים, אך חוף האד ג’אן הוא חוף בעל אוירה אחרת.. מערבית פחות ויותר מתאימה לחובבי הודו.. המקום שקט, רגוע ושלו.. אי אפשר להסתיר את השאנטי הרווח באזור. האזור יפהפה.. הים תכול, השמיים בהירים (חוץ מבזמן מונסון כמובן), החול לבן והאוירה שונה מאד משאר החופים הקיימים בקופנגן. הבילוי המרכזי כאן יהיה התענגות שקטה על חוף הים ומסעדות עם אוכל לא רע בכלל המציגות גם הן סדרות בלופ במשך כל שעות היום והערב. החוף בעל אוירה מיוחדת וכדאי ומומלץ לגלות אותו לפחות למספר ימים בין כל הרעש והבלגאן של קופנגן.

לילה ביץ’

קחו את חוף האד ג’ואן, תהפכו 180 מעלות.. וקיבלתם את הלילה ביץ’.. כדאי לציין שמדובר בישראלידה אחת גדולה. לטוב ולרע.. מבחינת מקומות לינה די מהר תגלו כי הגסטהאוס שאליו כולם מגיעים בסוף יהיה הקוקו האט. מעבר לזה כמובן שקיימים עוד לא מעט מקומות לינה, אך קחו בחשבון כי האיכות פה לא בשמיים, מדובר במקומות צנועים, אך כאלו שיספקו את כל מה שתצטרכו.

סיור ימי מושט

אז אחרי שהתבטלתם במשך כמה ימים על החוף.. שיזפתם את הבטן ואת הגב.. רקדתם וביליתם בשעות הלילה עד אור הבוקר.. הגיע הזמן לקום קצת על הרגליים ולראות מה עוד יש לאי להציע.. אז אחד הסיורים המפורסמים בקופנגן הוא סיור מושט על סירה העובר במספר נקודות חופים (כבר אמרנו שהם האטרקציה המרכזית פה) מהאד ג’ואן ועד הבוטל ביץ’.. בין חוף אחד לשני קופצים למים לשנרקל קצת להסתכל על דגים מיוחדים, שוניות ואלמוגים. את הציוד לשנרקול אתם מקבלים במהלך הסיור. כמו כן, תקבלו גם ארוחת צהריים ושתייה קלה. סך הכל כל מה שאתם צריכים להביא אתכם זה קרם הגנה, כובע, מים, בגד ים ומצלמה לתעד את המקומות היפים בהם תלכו לבלות את היום..